معین گستر

بهترین سازمان خدمات دهی در ایران

درباره ما

گروه بین المللی بازرگانی معین گستر با بهره بردن از مدیران مجرب و کار آزموده با هدف تأمین کالاهای صادراتی و تسهیل در امور پیچیده حمل و نقل ٫ صادرات ٫ واردات و ترخیص کالا در کنار بازرگانان و تجار محترم است. با معین گستر مطمئن تجارت کنید.

گروه بین المللی بازرگانی معین گستر در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش و صادرات انواع محصولات ایرانی آغاز کرده و در سال 1399 با نام گروه بازرگانی بین المللی معین گستر فعالیت خود را ادامه داده تا بتوانیم در این مسیر محصولات ایرانی را به تمام دنیا معرفی نموده که مردم دیگر کشورهای جهان از محصولات با کیفیت ایرانی بهرمند شوند.

بر آن امید هستیم تا با تجار مختلف کشورهای دوست و برادر خود تعاملات تجاری دو طرفه را جهت ارائه انواع محصولات داشته باشیم و این اعتماد بین کشورهای دنیا بیش از پیش استوار تر و بیشتر شود.باور ما بر این است که باید تجارت بین تاجران تمام کشورها و قومیت ها صادقانه و شفاف صورت بگیرد تا بتوانیم کنار یکدیگر تعاملات اقتصادی مناسب تری را داشته باشیم.

خدمات گمرک

خدمات ترخیص کالا شامل مجموعه‌ای از خدمات حرفه‌ای و متخصصانه است که توسط شرکت‌های ترخیص کالا ارائه می‌شود. این شرکت‌ها با داشتن دانش، تجربه و تخصص لازم در زمینه ترخیص کالا، برای مشتریان خود این خدمات را ارائه می‌دهند.
معین گستر با تجربه بالا در این زمینه خدمات ارزنده ای را ارائه میدهد.

خدمات ارائه کالا ساختمانی

این روزها، با توجه به رشد سریع صنعت ساخت و ساز، عرضه کالاهای ساختمانی نیز افزایش یافته است. این کالاها شامل مصالح ساختمانی مانند سیمان، بلوک، قیر، آجر، بتن، آهن آلات ساختمانی، تجهیزات ایمنی، دکوراسیون داخلی و خارجی و غیره هستند.

معین گستر ارائه کالا های ساختمانی را به مشتریان به راحتی فراهم ساخته است

حمل و نقل بین المللی

از جمله مسائل مهم در حوزه حمل و نقل بین المللی می توان به تاثیرحمل و نقل بر توسعه اقتصادی، محیط زیست و امنیت جامعه اشاره کرد. با توجه به اینکه حمل و نقل بین المللی تحت تاثیر مستقیم و غیرمستقیم عوامل مختلفی قرار دارد، تدوین راهبردهایی برای بهبود آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نفت و مشتقات نفتی

نفت و مشتقات نفتی یکی از مهمترین منابع انرژی در سراسر جهان است. نفت یک ماده طبیعی است که در اعماق زمین یافت می شود و به دلیل قابلیت احتراق بالا، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.